Cheetah Keyboard

4.39.0

3.9

12

Sizinle öğrenen bir klavye

923.6k

Bu uygulamayı oyla

Panda Keyboard etkileyici, basit ve rahat bir klavye arayan kişiler için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamayla mümkün olduğunca çok sayıda hamleyi kendinize saklayarak doğru şekilde yazı yazabilirsiniz.

Panda Keyboard'u kurduktan sonra etkinleştirmek ve ana klavyeniz olarak ayarlamanız gerekir. Bu şekilde, Android'iniz bunu fabrika ayarı olarak ayarlayacak ve Panda Keyboard bir şey yazmaya başladığınız an görünecek. Bu uygulamanın en güzel tarafı ise belirli kelimeleri aramanıza izin veren ve mesajı doğru şekilde göndermek için en iyi yolu bulmanızı sağlayan ses tanıma sistemiyle birlikte gelmesidir. Önsezili klavye herhangi bir harfi yazar yazmaz üç kelime önerir, bu da yazarken zamandan kazanmanızı sağlar. Üstelik, klavye sizinle birlikte öğrenir: iletişiminizi daha kolay hale getirmek için en çok kullanılan kelime öbeklerini hatırlar.

Bu klavye tamamen özelleştirilebilir ve seçebileceğiniz bir dizi arayüzle birlikte gelir, istediğiniz zaman da değiştirebilirsiniz. Ayrıca dili değiştirme ve yüzlerce emojiyi gönderme seçeneği de içerir.
Uptodown X